Facebook’ta Renkli Yazı ve Arka Plan (Reismli Anlatım)

Facebook’ta Renkli Yazı ve Arka Plan (Reismli Anlatım)

11858 teknik destek

Bu yazımızda siz değerli makale okurlarımızla ‘Facebook’ta yazı rengi ve arka plan ayarlarının nasıl yapılabileceğini detaylı bir şekilde paylaşacağız.
Sürekli güncellenen, sosyal medya kullanıcılarının ve potansiyel kullanıcıların ilgisini çekecek yeni özelliklerle kullanıcı kitlesini genişleten ve sosyal medya hesaplarında daha fazla vakit geçirmesini sağlayan Facebook’a, bu amaca yönelik yeni bir özellik daha eklendi. Yazılı paylaşımlara görsellik katan bu özellikle, okunurluğu ön plana çıkarmayı da başarmış bulunuyor. ‘Facebook’ta renkli yazı ve arka plan ayarları ile ilgili işlemler için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.
• İlk olarak ‘Facebook’ hesabımıza giriş gerçekleştiriyoruz.
• Daha sonrasında profil sayfamızda ‘Ne Düşünüyorsun?’ kısmına tıklayıp, yazacağımız ve arkadaşlarımızla paylaşacağımız metni yazıyoruz.

Facebook’ta Renkli Yazı ve Arka Plan (Reismli Anlatım)
• Açılan pencerede hangi yazı tonu ile devam etmek istediğinize ilişkin seçenekler sunulacak.
• Bu seçenekler içerisinden size uygun olanı seçtikten sonra, alt kısımda bulunan ‘Paylaş’ butonuna tıkladığınızda, renkli yazı ve arka plan ile paylaşım işleminizi tamamlamış olacaksınız.

11858 teknik destek

Facebook’ta Renkli Yazı ve Arka Plan_2
‘Facebook’ hesabınızdan yaptığınız paylaşım, artık daha görsel olacağından, paylaşımlarınız daha çok paylaşılarak yayılacak ve daha çok yorum alacak.
Zaten, özelliğin çıkarılmasındaki amaç da bu olsa gerek!

11858 teknik destek

Facebook’ta Renkli Yazı ve Arka Plan_3

İyi paylaşımlar dileriz.

11858 teknik destek

Hazırlayan:Onurcan ALBAYRAK