Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görüntüleme (Resimli Anlatım)

Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görüntüleme (Resimli Anlatım)

11858 teknik destek

Günümüz dünyasının vazgeçilmezleri arasında adından sıkça söz ettiren ve kullanıcı kitlesini her geçen gün daha da genişleten Facebook‘ta Business Manager için Sayfa Geçmişini Görme işleminin nasıl yapılacağını paylaşacağız.

Facebook hesabınızda bir sayfanız varsa ve bu sayfanın kısa süre içerisinde daha geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından görülmesini istiyorsanız, bir Business Manager hesabınızın da olması gerekiyor. Reklam hesaplarınızın tek bir kanal üzerinden yürütülebilmesi için geliştirilmiş olan bu uygulama içerisinde de Sayfanızı oluşturup işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görüntüleme işleminin ise nereden ve nasıl yapılacağını yazılı ve görsel olarak paylaşacağız. Yapmanız gereken tek işlem, aşağıdaki adımları izlemek olacak.

11858 teknik destek
  • Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görme işlemleri için ilk olarak Facebook hesabımıza giriş gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında adres satırını temizleyip www.facebook.com/manage” yazdıktan sonra Enter’a basıyoruz.
  • Gelen ekranın sol üst kısmından Facebook Reklamları” simgesine tıklıyoruz.
  • Sonrasında açılan sayfadaki menüler içerisinde Business Manager Ayarları” menüsüne giriş gerçekleştiriyoruz.

Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görme 2

  • Devamında gelen ekranın sağ üst kısmında yer almakta olan, Ticari Hesap Ayarları butonuna tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görme 3

  • Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görüntüleme işlemi için gelecek olan ekranın sağ tarafında bulunan Geçmişi Gör” butonuna tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görme 4

11858 teknik destek
  • Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görüntüleme işleminde son adıma geldiğinizde, açılacak olan ekranın sol tarafındaki Business Manager menüsünden, hesabınızda en son nasıl bir işlem gerçekleştirildiğini ve hangi saat diliminde yapılmış olduğunu görebileceksiniz. Kapat” butonuna tıklayarak bilgi ekranında çıkabilirsiniz.

Facebook Business Manager’da Sayfa Geçmişini Görme 5

 

Onurcan ALBAYRAK