‘Facebook Business Manager’ Gönderilen Daveti İptal Etme (Resimli Anlatım)

‘Facebook Business Manager’ Gönderilen Daveti İptal Etme (Resimli Anlatım)

11858 teknik destek

Siz değerli makale okurlarımıza bu yazımızda Facebook Business Manager‘da Gönderilen Daveti İptal Etme işleminin nasıl yapılacağını paylaşacağız.

Sosyal medyanın tartışılmasız en popüler ağı olan Facebook’ta, Business Manager hizmetinden faydalanan birçok Facebook kullanıcısı bulunmaktadır. Business Manager hesabınızda yönetici ya da editör ayarlarının nasıl yapılacağını daha öncesinde yazmış olduğumuz makalelerimizde paylaşmıştık. Davet gönderdiğimiz kişinin yapmış olduğu işlemlerden rahatsızlık duyması durumunda, gönderdiğiniz daveti iptal edebiliyorsunuz. Davet isteğinin iptali için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

11858 teknik destek

Facebook Business Manager Gönderilen Daveti İptal Etme

11858 teknik destek
  • Facebook Business Manager‘da Gönderilen Daveti İptal Etme işlemi için ilk olarak Facebook hesabımıza girişimizi yapıyoruz.
  • Daha sonra adres satırını temizleyerek www.facebook.com/manageyazıp sonra Enter’a basıyoruz.
  • Gelen ekranın sol üst kısmında yeralan “Facebook Reklamları” menüsüne tıklayıp, açılan sayfadaki menüler içerisinden Business Manager Ayarları” menüsüne tıklıyoruz.

Facebook Business Manager Gönderilen Daveti İptal Etme 2

  • Facebook Business Manager‘da Gönderilen Daveti İptal Etme işlemlerimize devam ederken, gelen ekranda istek gönderimi sağladığınız kişileri göreceksiniz. Bu kişiler içerisinde hangi isteği iptal etmek istiyorsanız o kişinin üzerine gelip bir kere tıkladıktan sonra sonra ekranın sağ üst bölümünde yeralan, Daveti İptal Et?” butonuna tıklıyoruz.

Facebook Business Manager Gönderilen Daveti İptal Etme 3

  • Yaptığımız işlemlerimizin devamında gelen bilgilendirme & onay penceresindeki uyarıya istinaden, isteği iptal etmek istediğinizden eminseniz alt tarafta bulunan Daveti İptal Et” bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır.
  • İşlemlerimiz bu kadar, Facebook gezintinize devam edebilirsiniz.

Facebook Business Manager Gönderilen Daveti İptal Etme 4

 

Onurcan ALBAYRAK