Kapatılan Facebook Hesabını Açmak İçin Kimlik Gönderimi

Kapatılan Facebook Hesabını Açmak İçin Kimlik Gönderimi

11858 teknik destek

Sosyal medyanın en popüler ağı olan Facebook’ta yapmış olduğumuz bir yorum, paylaşmış olduğumuz bir resim ya da bir eklenti yüzünden alınan şikayetler doğrultusunda, Facebook hesapları kapatmaktadır.

Kapatılan hesaplarla ilgili yapılması gerekenleri sizlerle, görsel ve yazılı olacak şekilde paylaşacağız; aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • Öncelikle mail adresimizi ve şifremizi girdikten sonra Giriş Yap butonuna tıkladığınızda “Hesap Kapatıldı” başlığı altında “Hesabın kapatıldı. Herhangi bir sorun veya kaygın varsa, bununla ilgili SSS sayfamızı buradan ziyaret edebilirsin.” şeklinde bir uyarı gelmektedir.

kapatilan-facebook-hesabi-acmak-icin-kimlik-gonderimi-2

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Gelen bu uyarı sonrasında, adres satırını silerek, facebook.com/help/contact/260749603972907 yazıp Enter‘a tıkladığımızda, Kişisel Hesabım Kapatıldı” başlığı altında bir ekran açılacaktır.
  • Bu kısımdan giriş e-posta adresi veya cep telefonu numarası istenilen alana, hesaba giriş gerçekleştirilen kullanıcı adı ya da GSM numaranız ile giriş yapıyorsanız GSM numaranızı yazıyorsunuz.
  • Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınızı, hesabınızda olduğu gibi yazıyoruz.
  • Kimliğiniz/Kimlikleriniz olan kısma ise kimliğinizin ön yüzünü (Scanner) tarayıcı ile bilgisayar ortamına aktarıp Dosyaları seç bölümünden ekliyoruz.
  • Ek bilgiler kısmına ise hesabın neden kapatıldığını, kapatılan hesabınızla alakalı gerekli bilgileri yazıp ekranın sağ alt kısmında yer alan Gönder butonuna tıklıyoruz.

kapatilan-facebook-hesabi-acmak-icin-kimlik-gonderimi-3

  • İşlemler tamamlandıktan sonra kapatılan hesabınızla ile ilgili Facebook ile iletişime geçmiş olacaksınız. Gönderdiğiniz kimlik bilgileri incelendikten sonra size mesaj gönderilecek.
11858 teknik destek

kapatilan-facebook-hesabi-acmak-icin-kimlik-gonderimi-4