Facebook’ta Yayınlanmış Gönderiyi Silme (Resimli Anlatım)

Facebook’ta Yayınlanmış Gönderiyi Silme (Resimli Anlatım)

11858 teknik destek

Siz değerli makale okuyucularımızla bu yazımızda Facebook’ta Yayınlanmış Gönderiyi Silme işlemlerinin nasıl yapılacağını paylaşacağız.

Günümüz dünyasında hemen hemen tüm Facebook kullanıcılarının bir sayfası bulunmaktadır. Bu sayfalarla ilgili birçok düzenlenmenin nereden yapılacağının bilinmemesi ise sayfa yöneticilerinin oldukça canını sıkmaktadır. Son olarak getirilen yeniliklerle beraber sayfa gönderileri ayarlarına eklenen özelliklerden bir yenisi de silme işlemi olmuştur. Ancak Facebook sayfasında yayınlanan bir gönderinin nasıl silineceğinin, bu işlemin nereden yapılacağının bilinmemesi ise işin rengini değiştirmektedir. Sizler için bu konunun araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. İşlemlerin sağlanabilmesi için aşağıdaki adımları takip etmemiz yeterli olacaktır.

Sayfa gönderi işlemlerimize başlamadan önce bu alana nasıl geldiğimizi anlatalım.

11858 teknik destek
  • İlk olarak Facebook hesabımıza giriş sağlıyoruz; devamında adres satırını temizleyerek www.facebook.com/manage” yazdıktan sonra Enter’a basıyoruz.
  • Gelen sayfanın üst kısmında bulunan Facebook Reklamları” kutucuğuna tıklayıp, açılan sayfadan da “Sayfa Gönderileri” menüsüne tıklıyoruz,

Facebook’ta Yayınlanmış Gönderiyi Silme 2Daha sonrasında karşımıza gelen sayfada, yayınlanmış gönderinin sol tarafında bulunan kutucuğu işaretledikten sonra, İşlemler” bölümüne tıklayıp açılan seçeneklerden Sil” seçeneğine tıklayarak silme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

11858 teknik destek

Facebook’ta Yayınlanmış Gönderiyi Silme 3

İşlemlerimizi tamamlamış bulunmaktayız.

Facebook’ta Yayınlanmış Gönderiyi Silme 4İyi gezintiler dileriz.

 

Onurcan ALBAYRAK