Facebook’ta Kapatılan Reklam Hesabı Nasıl Geri Alınır? (Resimli Anlatım)

Facebook’ta Kapatılan Reklam Hesabı Nasıl Geri Alınır? (Resimli Anlatım)

11858 teknik destek

“Facebook’ta Reklam Hesabım Kapatıldı, Ne Yapabilirim?”, Facebook Reklam Hesabım Kapatıldı, Nasıl Geri Alabilirim?”, “Facebook’ta Kapatılan Reklam Hesabını Geri Alma”

Oluşturdukları Facebook sayfalarında verilen reklamlarla kazanç sağlayan kullanıcıların kapatılan reklam hesapları sonrasında yaşanan sorunlar, birçok Facebook kullanıcısının canını sıkmaktadır.

Facebook’ta Reklam Hesabı Kapatılan kullanıcıların yaşamış olduğu sorunlarla ilgili araştırmaları gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

11858 teknik destek

Yapacağınız işlemlerle Facebook, Reklam hesabınızı bir hata sonucu kapatıysa, bu işlem sonrasında hesabınızı tekrar açacaktır.

İşlemler için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

11858 teknik destek
  • İlk olarak boş bir İnternet sayfası açıp, adres satırını temizleyerek arama satırına, www.facebook.com/help/contact/766321470101104” yazıp Enter’a basıyoruz.

Facebook’ta Kapatılan Reklam Hesabı (Resimli Anlatım) 2

  • Sonrasında karşımıza İlkeler Uyarınca Kapatılan Reklam Hesabı Yardımı” başlığı altında bir ekran gelecektir.

Hesabınız, Facebook’un Reklam Kurallarına uymadığı için kapatılmıştır. Reklam hesabınızın bir hata sonucu kapatıldığını düşünüyorsanız, sorunu araştırabilmemiz ve uygunsa hesabınızı yeniden etkinleştirebilmemiz için lütfen bize daha fazla bilgi verin.bilgilendirmesinin devamında istenen bilgilerin girişini aşağıdaki gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Yönetici Adı:kısmına, yönetmiş olduğunuz hesaba ait yönetici ismini giriyoruz. Hesap sadece size aitse ve kend isminiz olarak belirlediyseniz, kendi isminizi girebilirsiniz.

Hesap Yöneticisinin E-posta Adresi:bölüme ise Facebook’un sizinle iletişime geçebileceği bir e-posta adresi bilgisi giriyoruz.

Bu sizin hesabınız mı?kısmını Evet yapalım.

Reklam Hesabı Numarası:kısmında gireceğimiz bilgi oldukça önemlidir. Öncelikle Facebook hesabımıza giriş gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Bu hesaba giriş sağladıktan sonra linki girmemiz haline Reklam Hesabı ve Facebook hesabınızla alakalı bilgi gelecektir. Onu seçip işlemlerimize devam ediyoruz.

Lütfen Araştırmamıza yardımcı olacak bilgiler verin:kısmında ise Sayın Facebook Yöneticileri. Hesabım ile alakalı olarak vermiş olduğum Reklam koşullarında herhangi bir illegal işlem yapmama rağmen hesap bilgilerim tarafınızdan sebepsizce kapatılmıştır. Konunun araştırmasının yapılarak tarafıma ivedilikle geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.şeklinde vb. bir açıklama yazdıktan sonra Facebook, Reklam hesabınızla alakalı olarak incelemeleri gerçekleştirip sonra tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Facebook’ta Kapatılan Reklam Hesabı (Resimli Anlatım) 3