Facebook Ürün Akışı Ekleme (Resimli Anlatım)

Facebook Ürün Akışı Ekleme (Resimli Anlatım)

11858 teknik destek

Facebook Ürün Akışı, Facebook Ürün Akışı Ekleme, Facebook Akış Oluşturma, Facebook Akış Sorunu, Facebook

Siz değerli makale okuyucularımızla bu yazımızda Facebook Ürün Akışı Ekleme” işlemlerini nasıl yapılacağını paylaşacağız.

11858 teknik destek

Söz konusu Facebook ise herşey mümkündür. Facebook her geçen gün, kullanıcılarını, çıkardığı uygulamalarla mest etmektedir. Son olarak getirilen Ürün Akışı ayarları sonrasında bu ayarların nereden ve nasıl yapılacağının birçok kullanıcı tarafından bilinmemesi üzerine sizler için konunun araştırmasını sağlamış bulunmaktayız.

11858 teknik destek

“Facebook Ürün Akışı Ekleme” işlemleriniz için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • “Facebook Ürün Akış Ekleme” adımları için ilk olarak Facebook hesabımıza giriş gerçekleştirip daha sonrasında adres satırına www.facebook.com/manage” yazdıktan sonra Enter‘a basıyoruz.
  • Açılan sayfada sol üst tarafta bulunan Facebook Reklamları” alanına tıkladıktan sonra gelen ekranda  Ürün Katalogları” bölümüne tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

Facebook Ürün Akışı Ekleme’ 2

11858 teknik destek
  • Yaptığımız işlemler sonrasında karşımızdaki ekranda, “Akış Adı:kısmı zaten otomatik olarak gelecektir. Bu alanda diğer bilgiler de otomatik olarak gelecektir. Siz sadece, “Planlanan Düzenli Yüklemeler” ve “Tek Yükleme” seçenekleri ile ilgili bir müdahalede bulunmanız yeterlidir. Bu işlemi sağladıktan sonra ise İleri” butonuna tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

Facebook Ürün Akışı Ekleme’ 3

11858 teknik destek
  • Daha sonrasında eklemek istediğimizin akışın URL’sini kopyaladıktan sonra, “Akış URL’si:alanına yapıştırıyoruz.
  • Kullanıcı adı ve Şifre alanlarına da isim, soyisim ve şifre bilgilerimizi girip, alt tarafta bulunan Akış Oluştur” butonuna tıklıyoruz.

Facebook Ürün Akışı Ekleme’ 4

  • “Facebook Ürün Akışı Ekleme” işlemlerimizin tamamladıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. İşlem tamamlandığında akış oluşmuş olacaktır.

Facebook Ürün Akışı Ekleme’ 5

 

Facebook Ürün Akışı Ekleme’ 6

 

İyi gezintiler dileriz.