Facebook Ödeme Yöntemleri (Resimli Anlatım)

Facebook Ödeme Yöntemleri (Resimli Anlatım)

11858 teknik destek

Facebook Ödeme, Facebook Ödeme Yöntemleri Nelerdir? , Facebook Ödeme Nasıl Yapabilirim, Facebook Reklam Ödemesi

Günlük yaşantımızın vazgeçilmezi olan Facebook’ta, açılan sayfaların daha geniş bir alana ve kullanıcı kitlesine yayılabilmesi için “Reklam” verilmektedir.

11858 teknik destek

Facebook sayfasına reklam vermek isteyen birçok kullanıcı, ödeme yöntemiyle alakalı herhangi bir bilgiye sahip değildir. Ödeme işlemini Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Mobil Ödeme ile ve Facebook Reklam Kuponu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

11858 teknik destek

Facebook hesabındaki Ödeme Yöntemleri‘nin nasıl yapılacağının öğrenilebilmesi ve Ödeme Yöntemi‘nde herhangi bir sorun yaşamaması adına sizler için konunun araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

11858 teknik destek
  • Daha sonrasında karşımıza gelen ekranın sol tarafında yer alan Facebook Reklamları” yazan bölümün solundaki 3 çizgili alana tıklıyoruz.

Facebook Ödeme Yöntemleri 2

  • Daha sonrasında gelen ekranın sağ tarafında bulunan “Ödeme Yöntemleri” ikonuna tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

Facebook Ödeme Yöntemleri 3

  • Facebook Ödeme Yöntemleri ile ilgili işlemlerimize devam ederken karşımıza gelen sayfada yer almakta olan, Ödeme Yöntemi Ekle” butonuna tıklıyoruz.

Facebook Ödeme Yöntemleri 4

  • “Facebook Ödeme Yöntemi” ile alakalı 3 seçenek gelecektir. Bu seçenekler içerisinde, hangi yöntem ile ödemenizi gerçekleştirecekseniz, size uygun Ödeme Yöntemi”ni seçip işlemlerimize devam ediyoruz.
  • “Ödeme Yöntemi”ni seçtikten sonra alt tarafta yer almakta olan Devam” butonuna tıklıyoruz.

Facebook Ödeme Yöntemleri 5

  • İşlemlerimizin devamında Para Ekleyip Reklamlar İçin Harcayın” başlığı altında bir sayfa gelecektir. Gelen sayfadaki bilgileri okuduktan sonra alt tarafta bulunan Devam” butonuna tıklıyoruz.

Facebook Ödeme Yöntemleri 6

  • “Facebook Reklam Ödeme Yöntemi” ile alakalı olarak Bakiyenize Para Ekleyin” başlığı altında açılan pencerede, bakiyenizde yeterli bakiye var ise bu ödeme ile alakalı olarak alt tarafta bulunan Ödeme Yap” butonuna tıklamanız halinde ödemenizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Facebook Ödeme Yöntemleri 7

İyi Gezintiler dileriz.