Facebook Business Manager’a Uygulama Ekleme (Resimli Anlatım)

Facebook Business Manager’a Uygulama Ekleme (Resimli Anlatım)

11858 teknik destek

Siz değerli makale okurlarımızla bu yazımızda, Facebook Business Manager’da Uygulama Ekleme işlemlerinin nereden ve nasıl yapılacağını paylaşacağız.

Kısa süre içerisinde, Facebook hesaplarında en çok kullanılan özellikler arasında adından sıkça söz ettiren Business Manager uygulaması, yeni nesil kullanıcıların vazgeçilmezi olarak kendine yer edinmiş durumda. Birçok sayfa kullanıcısının da aynı zamanda vazgeçilmezleri arasında yer almakta olan Business Manager‘da Uygulama Ekleme işlemlerinin nasıl yapılacağını sizlerle paylaşacağız. İşlemler için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • İlk olarak Facebook hesabımıza giriş yapıp, tarayıcı adres satırıını temizledikten sonra www.facebook.com/manage” yazıp, Enter’a basıyoruz.
  • Gelen ekranın sol üst bölümünde yer almakta olan Facebook Reklamları” menüsüne tıklıyoruz.
  • Açılan sayfadaki menüler içerisinde Business Manager Ayarları” bölümüne tıklıyoruz.

Facebook Business Manager’a Uygulama Ekleme 2

11858 teknik destek
  • Gelecek olan ekranın sol tarafında bulunmakta olan Uygulamalar” alanına tıklıyoruz ve açılan sayfanın ortasında yer almakta olan, Yeni Uygulama Ekle” bölümüne tıklıyoruz.

Facebook Business Manager’a Uygulama Ekleme 3

  • Açılan listede “Bir uygulamaya erişim isteme” başlığı veİşletmenizin bu varlığı başka bir işletmenin adına kullanması gerekiyor açıklamasının olduğu kısma tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

Facebook Business Manager’a Uygulama Ekleme 4

11858 teknik destek
  • Facebook Business Manager’a Uygulama Ekleme işlemlerimizin son adımında ise, açılan bilgilendirme ekranında sizden Uygulama Kodu” istenecektir; uygulama kodunu girdikten sonra “Uygulamaya Erişim İste” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Facebook Business Manager’a Uygulama Ekleme 5

İşlemleriniz tamamlanmıştır. İyi gezintiler dileriz.

 

Onurcan ALBAYRAK